Kim jesteśmy?

Mamy 10 letnie doświadczenie w ATL i BTL. Jesteśmy jedną z trzech najbardziej profesjonalnych agencji w Polsce. Obsługujemy 89% targów branżowych w kraju.

Jak działamy

Specjalizujemy się w obsłudze ruchu targowego i docieramy w imieniu swoich partnerów do osób odwiedzających targi branżowe w kraju.

najnowsze informacje

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu stworzonym z myślą o inwestorach…

p. lojalnościowy

Na pewno będziesz zaskoczony, jak dowiesz się, że nie zależne od formy współpracy i jej intensywności będziesz otoczony programem lojalnościowym.

Najnowsze informacje

WITAJ!

Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę.

 

Zespół Moje Wnętrza

Chcielibyśmy, abyście Państwo jeszcze przed podjęciem współpracy z nami wiedzieli, że My jako zespół tego projektu - wyznajemy zasadę WIN-WIN. Nie ma fizycznie możliwości, że będziecie Państwo nie zadowoleni z czegokolwiek. Zaskoczymy Państwa począwszy od świetnej obsługi, idąc przez mocne prace projektowe, kończąc na świetnych wynikach.

Co
proponujemy?

 

Skuteczność i wysoki zwrot z inwestycji.

TWOJE WNETRZA to przede wszystkim celowa i rzeczywiście zgrana z potrzebami odbiorców gazeta, na którą możesz postawić, jeżeli oczekujesz szybkiego efektu. Jesteśmy jedyną pozycją, która trafia rzeczywiście do wszystkich odwiedzających targi – i zawsze w momencie, w którym mają oni potrzebę otrzymania ofert.