Kontakt

Bądźmy w Kontakcie

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

 

 

Envelope-icon

Katarzyna Śliwa

Kierownik działu obsługi klienta

e-mail: k.sliwa@montemmedia.pl
Tel.: +48 504 743 341

Envelope-icon

Danuta Dettloff

ASYSTENT KIEROWNIKA

e-mail: d.dettloff@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 574 539 550

Envelope-icon

Agnieszka Ptak

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail:a.ptak@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 574 539 545

Envelope-icon

Justyna Bathis

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: j.bathis@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 793 855 893

Envelope-icon

Anna Wańdoch

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail:a.wandoch@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 574 539 541

Envelope-icon

Ewa Maciejewska

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: e.maciejewska@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 793 840 925

Envelope-icon

Michał Zaręba

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: m.zareba@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 516 542 893

Envelope-icon

Anna Speina

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.speina@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 516-557-597

Envelope-icon

Anna Surzyn

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.surzyn@montemmedia.pl
Tel.: +48 576 729 335

Envelope-icon

Katarzyna Wróblewska

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: k.wroblewska@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 516 555 295

Envelope-icon

Ewelina Gierczak

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: e.gierczak@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 793 890 488

Envelope-icon

Paweł Chełkowski

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: p.chelkowski@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 516 565 874

Envelope-icon

Natalia Rokicka

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: n.rokicka@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 516 533 274

Envelope-icon

Kamil Prabucki

Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: k.prabucki@mojewnetrza.pl
Tel.: +48 793 841 054

Envelope-icon

Natalia Kośclicka

Koordynator działu grafiki i DTP

e-mail:n.koslicka@mojewnetrza.pl
Tel.: 516 518 739

Envelope-icon

Szymon Czecholiński

Specjalista ds. marketingu

e-mail:s.czecholinski@montemmedia.pl
Tel.: 793 855 898

Envelope-icon

Adam Struczyński

CREATIVE GRAPHIC / DTP

e-mail:a.struczynski@montemmedia.pl

Envelope-icon

Dawid Szynalewski

CREATIVE GRAPHIC / DTP / AKTUALIZACJA DANYCH

e-mail:d.szynalewski@montemmedia.pl

Envelope-icon

Kamil Litkowski

CREATIVE GRAPHIC / DTP 

e-mail:k.litkowski@montemmedia.pl