FAQs

Q?

W jakim czasie przygotujecie mi projekt?

A.

Maksymalnie 3 dni robocze. Większość jednak projektów realizowana jest w ciągu 2 dni roboczych od zgłoszenia do realizacji zlecenia.

Q?

Jaki jest nakład gazety?

A.

Zawsze zgodny z liczbą odwiedzających dane targi. Na przykład nakład naszej gazety na targach mieszkaniowych w Warszawie to 7000 sztuk. A te same targi w Gdańsku to 5000 sztuk.

Q?

Czy muszę mieć gotową swoją reklamę?

A.

Nic nie musisz. Projekt,  dobranie materiałów graficznych oraz jego finalne opracowanie jest po naszej stronie i nie płacisz za tą usługę ani złotówki.

Q?

Czy dostanę egzemplarz gazety?

A.

Ten produkt jest dla Ciebie, Ty jesteś jego częścią, na pewno chcesz go archiwizować i pokazywać innym. dostaniesz tyle egzemplarzy, o ile nas poprosisz.

Q?

Jakie informacje dostanę po targach?

A.

Wszystkie, które potrzebne są do weryfikacji kampanii przez Ciebie. Są to: zdjęcia ze stoiska, zdjęcia z dystrybucji, check listy, zdobyte kontakty, raport opisowy. Dodatkowo możesz poprosić nas o inne informacje, na których Ci zależy.

Q?

Czy mogę przygotować swoje inserty do gazety?

A.

Oczywiście, wsparcie w postaci insertów czy innych dodatków zamieszczanych w gazecie zwiększa jej siłę i skalę skuteczności. To bardzo dobry pomysł.

Q?

Czy mogę wybrać sobie miejsce w gazecie?

A.

Tak, miejsca w gazecie uzgadniane są w momencie zawierania umowy. Budowę każdego numeru zaczynamy 2 miesiące przez wydarzeniem.  Im szybciej się zdecydujesz, tym więcej dostępnych będzie opcji.

Q?

Czy to tak naprawdę jest skuteczne?

A.

W chwili obecnej trudno sobie wyobrazić bardziej skuteczną reklamę niż taką, która trafia do rąk własnych osób mających daną potrzebę w momencie otrzymywania tej reklamy. To jest bardzo skuteczne.