Ceramika Bolesławiec - mojewnetrza.pl
Ceramika Bolesławiec
Eleganckie serwisy, garnki i naczynia
UDOSTĘPNIJ

Ceramika Bolesławiec

zcbsklep.pl
bok@zcbsklep.pl

tel. +48 530 661 401
tel. +48 75 732 41 67

ul. Kościuszki 11
59-700 Bolesławiec

Stołowa zastawa nie musi być nudna. Jakie to szczęście, że wielu z nas rezygnuje ze zwyczajnych, białych
i jednolitych naczyń na rzecz barw, wzorów i kształtów.

Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec”
od lat produkują przepiękne serwisy, garnki, serwetki i inne dekoracje, bez których nie obędą się żadna designerska kuchnia i jadalnia.

Nasze serca skradły przede wszystkim limitowane serie, które co sezon zmieniają swoje wzornictwo.

Dlatego na stronie www.zbcsklep.pl znajdziesz zarówno dobrze znane, jak i całkiem nowe kolekcje. Przespaceruj się po każdym z działów sklepu internetowego, przebieraj i wybieraj spośród setek propozycji.

Tylko uważaj – ta strona uzależnia.

“Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” posiadają sklepy firmowe ulokowane w Polsce. Można nas znaleźć w Bolesławcu, Warszawie, Wrocławiu.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Fotografia
Salon jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej wspólnego czasu. Tutaj dyskutujemy o sprawach małych i dużych, oglądamy telewizję, przyjmujemy gości. Czy znajdzie się miejsce w domu z przytulniejszym kocykiem i lepiej smakującą, gorącą herbatką, gdy zimno za oknem? Czy jest lepsza przestrzeń do popołudniowych pogawędek? Może więc znajdzie się w salonie miejsce na małą galerię. wspomnień? Galeria fotografii Galerie zdjęć dobrze prezentują się na jasnych, jednolitych ścianach. Nie zaczynajcie tworzenia kompozycji od przybijania gwoździ do ścian. Istnieje ryzyko, że efekt końcowy Was nie zadowoli. Wymierzcie najpierw miejsce, które chcecie wykorzystać na ekspozycję fotografii. Obwód galerii rozrysujcie na podłodze, na szarym papierze. Następnie zastanówcie się nad koncepcją zdjęć. Wybierzcie klucz, według którego będziecie je dobierać, np. temat (wakacje? architektura?), kolorystyka (czarno-białe? dominacja jednej barwy?). Zdjęcia w ramkach najpierw ułóżcie na szarym papierze. Na podłodze możecie eksperymentować, przekładać je do woli. Standardowo odległość pomiędzy ramkami wynosi ok. 5-10 cm. Dopiero, gdy będziecie zadowoleni z efektu, odtwórzcie galerię na ścianie.
WIĘCEJ