HCS Furniture
Ręcznie wykonane designerskie meble ze szkła i stali.
UDOSTĘPNIJ

HCS Furniture

www.hcsfurniture.com
info@hcsfurniture.com

tel. +48 697 091 122
tel. +48 794 791 310

ul. Piastowska 44
63-500 Ostrzeszów

Facebook
Instagram
HCS Furniture to meble powstałe z pasji do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Podczas projektowania oraz ręcznego tworzenia mebli, doświadczeni specjaliści kierują się najmodniejszymi trendami w architekturze wnętrz.

Miłośnicy designu mogą tutaj wybierać spośród stylów: modernistycznego, minimalistycznego, loftowego
i skandynawskiego. Na stronie internetowej znajdziesz indywidualnie wykonane rękodzieło, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje meble są wyjątkowe i nie spotkasz ich nigdzie indziej. Zaufaj nowoczesnemu połączeniu szkła i stali i zbuduj swoje własne wnętrze dzięki ludziom, którzy swoją pracę wykonują z zachowaniem najwyższych standardów.

“HCS to coś więcej niż oryginalne meble, niekończące się pomysły, łamanie norm, wykraczanie poza to co oczywiste.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski
Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów… w Polsce. Jest ciepły, przytulny, wpływa na nas kojąco i regenerująco. Cenimy prostotę i funkcjonalność tego stylu. Styl skandynawski dobrze więc sprawdzi się w sypialni, gdzie wyciszenie jest na wagę złota (wie ten, kto choć przez jedną noc miał kłopoty z zaśnięciem). Warto więc przemycić choćby kilka elementów tego stylu do swojego domu. Baza Podstawą stylu skandynawskiego są jasne barwy i naturalne materiały. Dominują tu białe i szare kolory ścian, które optycznie powiększą pomieszczenie. Oświetlenie W pomieszczeniach w stylu skandynawskim światło odgrywa ważną rolę. Rzadko spotkamy tu firany i zasłony, częściej rolety (jeśli zdecydujemy się na zasłony, dobrze sprawdzają się na przykład lniane, przepuszczające światło). Jasne ściany i meble rozświetlą pomieszczenie. Dobrze sprawdzą się minimalistyczne w formie lampy i lampki: metalowe, szklane i papierowe abażury lamp.
WIĘCEJ