Maridex
Wysokiej jakości, certyfikowane meble z płyty laminowanej.
UDOSTĘPNIJ

Maridex

maridex.pl
biuro@maridex.pl

tel. +48 62 782 77 72
tel. +48 506 084 581
tel. +48 62 781 94 07

ul. Koralowa 25, Olszowa
63-600 Kępno

W ofercie Fabryki Mebli "MARIDEX" znajdują się meble systemowe, komody, przedpokoje, sypialnie oraz szafy. Szeroki wybór produktów, ich uniwersalny styl i funkcjonalność sprawiają, że można dzięki nim atrakcyjne i wygodnie urządzić niemal wszystkie wnętrza.

Wśród certyfikatów poświadczających jakość produktów marki znajdują na uwagę zasługują:
- Certyfikat Bezpieczeństwa
- European Security Certificat
- Guarante of the Best Quality
- Gwarancja Najwyższej Jakości
- Eko-certyfikat


Firma gwarantuje swoim odbiorcom:
- solidną i fachową obsługę
- dobrą jakość
- stabilną cenę i korzystne rabaty
- terminową realizację zamówień

Fabryki Mebli "MARIDEX" stale poszerza swoją ofertę, by dostosować ją do potrzeb i wymagań rynku.

“Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Stale poszerzamy asortyment. Jesteśmy w stanie wyprodukować większą ilość towaru według indywidualnych wzorów klienta.”

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski
Styl skandynawski to jeden z najbardziej popularnych stylów… w Polsce. Jest ciepły, przytulny, wpływa na nas kojąco i regenerująco. Cenimy prostotę i funkcjonalność tego stylu. Styl skandynawski dobrze więc sprawdzi się w sypialni, gdzie wyciszenie jest na wagę złota (wie ten, kto choć przez jedną noc miał kłopoty z zaśnięciem). Warto więc przemycić choćby kilka elementów tego stylu do swojego domu. Baza Podstawą stylu skandynawskiego są jasne barwy i naturalne materiały. Dominują tu białe i szare kolory ścian, które optycznie powiększą pomieszczenie. Oświetlenie W pomieszczeniach w stylu skandynawskim światło odgrywa ważną rolę. Rzadko spotkamy tu firany i zasłony, częściej rolety (jeśli zdecydujemy się na zasłony, dobrze sprawdzają się na przykład lniane, przepuszczające światło). Jasne ściany i meble rozświetlą pomieszczenie. Dobrze sprawdzą się minimalistyczne w formie lampy i lampki: metalowe, szklane i papierowe abażury lamp.
WIĘCEJ