Miło jest nam zaświadczyć, że współpracowaliśmy z Firmą Twoje Targi podczas imprez targowych wyposażenia wnętrz "Nowy Dom Nowe Mieszkanie" na stadionie Narodowym w Warszawie oraz "Home Decor" w Poznaniu. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z firmą Twoje Targi jako profesjonalnego i kreatywnego ambasadora firmy podczas targów branżowych.

Została dla nas przygotowana atrakcyjna oprawa graficzna do katalogu targowego oraz firma godnie nas reprezentowała podczas targów. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniły nasze oczekiwania.
Firma Twoje Targi w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zahcecają do kontynuowania współpracy. Firma Twoje Targi zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o poszczególnych etapach projektu, jak również zapewniają informację zwrotną po zakończonych targach.

W związku z powyższym otwarcie możemy polecić firmę Twoje Targi jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera i reprezentanta targowego.

 

pdf-icon

Marzena Dudkowska, http://www.trellis.pl