ARTVINYL-POL Sp. z o.o.


Rewolucjonizujemy rynek meblowy dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie frontów meblowych. Nasze folie PVC to gwarancja jakości i estetyki, które odmienią każde wnętrze.

O firmie


W Artvinyl-Pol Sp. z o.o. dostarczamy niezawodne folie PCV i PET, które zdobyły uznanie polskich producentów mebli. Ponad 220 dekorów pozwala na nieograniczone możliwości aranżacyjne, zaspokajając potrzeby wymagających klientów. Z dumą prezentujemy dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na doradztwo i pomoc w wyborze idealnych rozwiązań. Nasze folie są wysokiej jakości, dostępne zarówno w opcjach matowych, jak i błyszczących, z efektownymi imitacjami skóry czy miękkimi w dotyku SOFT TOUCH. Tworzymy trendy z naszymi unikalnymi foliami horyzontalnymi, które zapewniają meblom niepowtarzalny charakter.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie w naszej bogatej ofercie folii meblowych. Pozwól sobie na stworzenie wnętrza swoich marzeń z naszymi produktami.

Kontakt do nas


Adres

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

ul. Długa 16

Telefon

33 870 97 14

Email

biuro@artvinyl.eu

WWW

Polecamy artykuł


Odśwież wnętrze z foliami PCV do mebli

Akcesoria do organizacji i przechowywania

Odśwież wnętrze z foliami PCV do mebli.

Jak folie PCV mogą zmienić Twoje meble.
Czytaj całość