Badum


Inspiracje płynące z potrzeb, przekute w innowacyjne produkty dla najmłodszych. Badum, synonim bezpieczeństwa i radości w codziennej pielęgnacji Twojego dziecka.

O firmie


Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku od wyjątkowej potrzeby - zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa najmniejszym podczas kąpieli. Przez lata testów, badań i ciągłego doskonalenia stworzyliśmy wyjątkowe wkładki do kąpieli dla noworodków i niemowląt. Rodzice w Polsce i na całym świecie pokochali nasze produkty za ich jakość i wzornictwo. Stosowanie nowoczesnych technologii i dbałość o detale pozwoliło nam na zapewnienie zabawy i pielęgnacji na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo i komfort to dla nas priorytety, co potwierdzają liczne atesty naszych materiałów. Nasza marka zdobyła uznanie dzięki współpracy z renomowanymi firmami międzynarodowymi.

Nasze produkty


Odkryj jak łatwa i przyjemna może być kąpiel z produktami od Badum. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i poznania wspaniałej gamy produktów, które zdobyły serca rodziców i dzieci na całym świecie.

Kontakt do nas


Adres

33-140 Brzozówka

ul. Spacerowa 60

Telefon

Tel./fax 48 14 625 10 25 Tel./fax 48 14 60 000 06

Email

info@badumshop.com

WWW

Polecamy artykuł


Materace

Materace dla dzieci - fundament zdrowego snu.

Jak wybrać idealny materac wspierający rozwój Twojego dziecka.
Czytaj całość