BEJTO - Studio Snu


Znajdź idealne miejsce wypoczynku w naszym salonie firmowym Bejto. Twoje sny zasługują na komfortowe podłoże oferowane przez polskie łóżka i materace M&K Foam.

O firmie


Bejto 2

W Bejto kochamy dobry sen i zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa odpowiedni materac. Z pasji do ergonomii i doskonałego wypoczynku, doradzamy w wyborze produktów najwyższej klasy. Nasza doświadczona kadra zapewnia profesjonalne podejście do każdego Klienta, gwarantując pomoc w doborze materaca idealnego dla indywidualnych preferencji. Specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów renomowanej polskiej marki M&K Foam, zapewniając trwałość i komfort. Oferujemy szeroki wybór materacy i łóżek, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Nasze usługi obejmują również wykonanie mebli na wymiar, co pozwala na stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do Twojego domu.

Nasze produkty


Odkryj naszą różnorodność produktów i znajdź materac, który przemieni Twój sen w luksusową podróż. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie czeka na Ciebie pełna gama rozwiązań dla Twojego spokojnego snu.

Kontakt do nas


Bejto 3

Adres

81-540 Gdynia

al. Zwy cięstwa 252

Telefon

506 710 751

Email

materacebejto@o2.pl

WWW

Polecamy artykuł


Idealny materac do małej sypialni - odkryj komfort snu

Materace

Idealny materac do małej sypialni - odkryj komfort snu.

Jak wybrać materac do małej sypialni, aby spać jak na chmurce.
Czytaj całość