Bella-Decor


Zapraszamy do świata Bella-Decor, gdzie egzotyka łączy się z elegancją. Odkryj z nami magię orientalnych wnętrz i niepowtarzalnych mebli.

O firmie


W Bella-Decor naszym celem jest dostarczanie wyjątkowych kolekcji mebli i dodatków zainspirowanych dalekimi kulturami. Połączenie tradycji z nowoczesnością pozwala nam na kreowanie niezapomnianych aranżacji. Z pasją wnosimy urok Dalekiego Wschodu prosto do Twojego domu. Każdy element naszej oferty to gwarancja charakteru i duszy. Dzięki skupieniu na inspiracjach i oryginalnych rozwiązaniach, wnętrza naszych klientów stają się wyjątkowe. Uprzejmie informujemy, że nasza działalność opiera się wyłącznie na sprzedaży wysyłkowej. Jesteśmy dostępni online, by zapewnić wygodę zakupów, zachowując jednocześnie standardy luksusu i komfortu z orientalnym akcentem, jakie oferuje Bella-Decor. Pragniemy, aby marka Bella-Decor była synonimem luksusowego wnętrza z nutą egzotyki, dostępnego z każdego miejsca i o każdej porze. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony, gdzie z przyjemnością zrealizujemy Państwa zamówienie.

Nasze produkty


Zanurz się w bogactwie form i barw naszych mebli - każdy kawałek to dzieło sztuki. Przekonaj się, jak egzotyczne drewno i ręczne zdobienia mogą odmienić Twoje wnętrze.

Kontakt do nas


Adres

(tylko do korespondencji)
65-707 Zielona Góra

Zimna 1

Telefon

+48 797-963-584

Email

sklep@belladecor.pl

WWW

Polecamy artykuł


Odkrywamy urok mebli w stylu kolonialnym

Meble

Odkrywamy urok mebli w stylu kolonialnym.

Jak meble kolonialne odmieniają wnętrza.
Czytaj całość