Centrum-kamienia


Twój dom może lśnić naturalnym pięknem kamienia. Odkryj niezrównaną trwałość i styl z naszymi produktami!

O firmie


Zapraszamy do Centrum Kamienia – miejsca, gdzie wyjątkowe kamienie naturalne stają się fundamentem dla Twojego niepowtarzalnego wnętrza. Jako wiodąca hurtownia, zlokalizowana w Mińsku Mazowieckim, pasjonujemy się dostarczeniem naszym klientom produktów zarówno ekstrawaganckich, jak i klasycznie pięknych. Nasza oferta to spektrum wyboru – od szlachetnych kwarcytów brazylijskich przez prześwitujący onyx, elegancki marmur, aż po solidny granit.
Wyselekcjonowane z najdalszych zakątków świata, nasze kamienie przyciągają uwagę nie tylko wyjątkowymi wzorami i barwami, ale i najwyższą jakością. Zatroszczyliśmy się, aby współpraca z zaufanymi dostawcami gwarantowała autentyczność każdej płyty. Służymy fachowym doradztwem i wiedzą, aby pomóc naszym klientom w wyborze materiału, który będzie komponował się z przestrzenią na lata.
Odkryj z nami piękno, które tkwi w kamieniu naturalnym.

Nasze produkty


Nasze produkty to połączenie natury z nowoczesną technologią - idealne rozwiązanie dla Twojego wnętrza. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zobaczyć pełną ofertę i zainspirować się do zmian we własnym domu.

Kontakt do nas


Adres

05-300 Mińsk Mazowiecki

Dr. Jana Huberta 9

Telefon

48 504 046 941

Email

centrumkamienia@wp.pl

WWW

Polecamy artykuł


Wysokiej jakości blaty kuchenne - serce Twojej kuchni

Blaty kuchenne

Wysokiej jakości blaty kuchenne - serce Twojej kuchni.

Jak wybrać idealny blat, który przetrwa lata?
Czytaj całość