Clusiv-pl


Przekształcamy przestrzeń w dzieło sztuki z dbałością o detale i funkcjonalność. Nasza sztukateria dodaje wnętrzom charakteru i trwałości.

O firmie


W Apex Grzegorz Kępka razem z naszą sztukaterią tworzymy wnętrza z  pasją.  Nasze doświadczenia w branży dekoracji wnętrz to już 14 lat. Każdy projekt i każde zamówienie to dla nas nowe wyzwanie i okazja do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Dzięki naszym profesjonalnym  montażystom oszczędzasz czas oraz masz gwarancję poszanowania zakupionych materiałów. Nasz asortyment to połączenie jakości, trwałości i ekologicznej świadomości. Stawiamy na personalizację i terminowość, a nasze produkty łączą klasyczne piękno z innowacyjnością. Z nami Twoje wnętrze i zewnętrze zyska niepowtarzalny styl i wygląd. Detale architektoniczne chronią budynek przed warunkami atmosferycznymi dodatkowo pełniąc funkcję estetyczną. Twoje wnętrze zasługuje na unikatowe elementy, które wpłyną na jego funkcjonalność i atmosferę.

Nasze produkty


Zapraszamy na naszą stronę www, by odkryć wyselekcjonowaną ofertę sztukaterii, która odmieni Twoje wnętrza. Znajdziesz u nas produkty, które pozwolą stworzyć przestrzeń idealną zarówno do życia, jak i do pracy.

Kontakt do nas


Adres

41-902 Bytom

Wrocławska 48 M8

Telefon

506040797

Email

clusiv@clusiv.pl

WWW

Polecamy artykuł


Ścienne

Ekologiczny wybór sztukaterii i paneli - zielone trendy.

Jak przyjazne środowisku rozwiązania odmieniają nasze wnętrza.
Czytaj całość