Design spichlerz


Odkryj miejsce, gdzie design spotyka pasję, a historia łączy się z nowoczesnością. Zanurz się w świecie skandynawskiego piękna w Design Spichlerz.

O firmie


Design spichlerz 2

Design Spichlerz, teraz w nowej odsłonie w Krakowie, kontynuuje tradycję estetyczną i koncepcję, która urodziła się we Wrocławiu. Naszym domem jest teraz al. Focha 1, gdzie witamy każdego entuzjastę designu. Niezmiennie kręci nas piękno formy, magia tworzenia i ludzie, którzy to wszystko inspirują. Szczególnie bliski naszym sercom jest design skandynawski, symbol prostoty i funkcjonalności. Współpracujemy zarówno z uznawanymi mistrzami, jak Arne Jacobsen, jak i promujemy młode talenty zapraszając do świata niebanalnych projektów. U nas znajdziesz kreatywne przestrzenie, które opowiadają historie poprzez przedmioty, tworząc unikalny klimat i doświadczenie.

Nasze produkty


Zapraszamy do odkrywania naszej starannie wyselekcjonowanej oferty mebli i akcesoriów, które otulą Twoje wnętrza duńskim hygge. Nasza galeria zdjęć to tylko przedsmak - odwiedź naszą stronę i pozwól sobie na więcej inspiracji.

Kontakt do nas


Design spichlerz 3

Adres

Kraków

Aleja Marszałka Ferdynanda Focha 1

Telefon

600-834-404

Email

info@design-spichlerz.pl

WWW

Polecamy artykuł


Duża pufa do spania, twoje nowe miejsce na drzemkę

Pufy

Duża pufa do spania, twoje nowe miejsce na drzemkę.

Odkryj komfort i styl, jaki zapewni Ci duza pufa do spania.
Czytaj całość