Estella


Transformujcie swoje sny w wyrafinowany komfort z pościelą ESTELLA. Wyjątkowa jakość i design, który przemówi do każdego.

O firmie


Estella 2

Z radością przedstawiamy naszą markę ESTELLA, która od ponad dwudziestu lat zdobywa serca klientów swoją pościelą najwyższej klasy. Z siedzibą w Polkowicach, dumnie reprezentujemy polską myśl projektową i jakość wykonania. Zostańcie częścią naszej rodzinnej historii, która rozpoczęła się od pasji hafciarstwa Josefa i Wilfriedy Kuhnl. Tworząc zarówno dla tych, którzy kochają tradycje, jak i dla poszukiwaczy nowoczesności, oferujemy tekstylia, które nadadzą wnętrzom indywidualnego charakteru. Nasz zespół to ręce, które z dbałością i profesjonalizmem kreują produkty, by codzienne chwile stały się wyjątkowe. Zapraszamy do spojrzenia na świat przez pryzmat snu, komfortu i stylu, który definiuje ESTELLA.

Nasze produkty


Zapraszamy do odkrycia kolekcji pościeli ESTELLA, która odzwierciedla osobisty styl i pragnienia. Wejdź na naszą stronę www i wybierz wzory, które sprawią, że każda noc będzie niezapomnianą podróżą do krainy odpoczynku.

Kontakt do nas


Estella 3

Adres

59-100 Polkowice

ul. Polna 6

Telefon

76 740 02 51

Email

sklep@estella-shop.eu

WWW

Polecamy artykuł


PRZEŚCIERADŁA Z GUMKĄ - must have komfortowego snu

Pościel

PRZEŚCIERADŁA Z GUMKĄ - must have komfortowego snu.

Jakie są zalety używania przescieradeł z gumką.
Czytaj całość