Euro-ceramika


Przekształć swoje wnętrza w dzieła sztuki z naszymi ekskluzywnymi płytkami ceramicznymi. Zapewniamy unikatowe wzornictwo i wysokiej jakości materiały z całej Europy.

O firmie


Euro-ceramika 2

Witamy w Euro-ceramika, Waszym zaufanym dostawcy wyjątkowych rozwiązań do łazienek i kuchni. Specjalizujemy się w imporcie najlepszych europejskich płytek ceramicznych, oferując jednocześnie wybrane produkty polskich marek. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać produkty, które łączą w sobie styl, trwałość i funkcjonalność. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru płytek i akcesoriów, aby Wasze przestrzenie wyglądały zjawiskowo. Z nami stworzycie wnętrze, które będziecie adorować każdego dnia.

Nasze produkty


Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zanurzycie się w morzu inspiracji i zobaczycie pełen zakres naszych płytek ceramicznych. Odkryjcie możliwości, które oferujemy, i znajdźcie idealne wykończenie dla Waszego domowego azylu.

Kontakt do nas


Euro-ceramika 3

Adres

00-716 Warszawa

ul. Bartycka 24/26 Hala 3B Lokal 217

Telefon

605430555

Email

biuro@euro-ceramika.pl

WWW

Polecamy artykuł


Drewnopodobne płytki - idealne do każdego wnętrza

Płytki ceramiczne

Drewnopodobne płytki - idealne do każdego wnętrza.

Ciepło drewna w łatwej w utrzymaniu formie.
Czytaj całość