Ceramiczny Kramik


Odkryj świat pełen kolorów i form w Ceramicznym Kramiku BaKu. Zanurz się w artystycznych dziełach, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu.

O firmie


Ceramiczny Kramik 2

Nasza pracownia to miejsce, gdzie pasja do ceramiki łączy się z artystycznym rzemiosłem. Założona w 2017 roku przez Barbarę Kuczyńską, absolwentkę ASP, Ceramiczny Kramik BaKu zdobi domy wyjątkowymi przedmiotami. Inspirujemy się naturą, folkiem oraz sztuką użytkową, tworząc ceramikę z duszą. W naszej ofercie znajdziesz misy, kubki i wiele innych produktów, które są ręcznie robione i jednocześnie praktyczne. Uczestniczymy w targach i wystawach, współpracujemy z artystami, a nasze warsztaty ceramiczne cieszą się dużą popularnością. Każdy przedmiot z naszego kramiku to kawałek historii, który możesz zabrać do swojego domu.

Nasze produkty


Nasze wyroby to połączenie funkcjonalności z unikatowym designem, idealne dla każdego, kto ceni sobie oryginalność i jakość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie czeka na Ciebie nietuzinkowa kolekcja ceramiki, która wprawi Cię w zachwyt.

Kontakt do nas


Ceramiczny Kramik 3

Adres

03-736 Warszawa

ul. Ząbkowska 39A/3A

Telefon

502 042 197

Email

ceramicznykramik@gmailcom

WWW

Polecamy artykuł


Ceramiczne misy – eleganckie dodatki do każdego wnętrza

Dekoracje

Ceramiczne misy – eleganckie dodatki do każdego wnętrza.

Jak ceramiczne misy ożywiają przestrzeń domową.
Czytaj całość