K&J Studio Mebli Kuchennych


Odkryj pasję i precyzję w każdym szczególe naszych mebli kuchennych. Twoje wnętrze zasługuje na wyjątkową jakość i styl.

O firmie


K&J Studio Mebli Kuchennych 2

Tworzymy meble z prawdziwą pasją, od pierwszego cięcia drewna aż po finalny montaż w Twoim domu. Nasza firma, K&J Studio Mebli Kuchennych, gwarantuje kompleksowe rozwiązania i solidne wykonanie. Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od ponad dekady, co pozwoliło nam zgromadzić nieocenione doświadczenie w tworzeniu mebli, które kochają nasi klienci. Nasze projekty są odzwierciedleniem aktualnych trendów i indywidualnych preferencji każdego, kto do nas trafia. Doradzamy, inspirujemy i realizujemy wizje mieszkania, które będzie prawdziwym domem. Bez względu na to, czy poszukujesz nowoczesności, czy klasycznej elegancji, pomożemy Ci stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedlała Twój niepowtarzalny styl.

Nasze produkty


Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią wyselekcjonowanych projektów, które ożywią Twoją kuchenne przestrzeń. Pozwól sobie na odrobinę inspiracji i przekonaj się, jak funkcjonalność łączy się u nas z designem.

Kontakt do nas


K&J Studio Mebli Kuchennych 3

Adres

05-400 Otwock

ul. Świderska 5

Telefon

518-544-575

Email

biuro@kjstudio.pl

WWW

Polecamy artykuł


Kuchnia na wymiar od projektu do realizacji - Twój przewodnik

Meble kuchenne

Kuchnia na wymiar od projektu do realizacji - Twój przewodnik.

Jak stworzyć wymarzoną przestrzeń kulinarne marzeń?
Czytaj całość