Forma plus Funkcja


Niezależnie od stylu, który preferujesz, nasze inspiracje i meble nadadzą wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu. Zapraszamy do odkrycia kolekcji, która łamie schematy i urzeka jakością.

O firmie


Forma plus Funkcja 2

Witamy w świecie, gdzie forma łączy się z funkcją, tworząc wyjątkowe przestrzenie. Michał, nasz założyciel, ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i wyposażeniu wnętrz. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i selekcji wyjątkowych, europejskich mebli premium. Naszym klientom oferujemy produkty, które podkreślają wartości takie jak zero waste i życie w zgodzie z naturą. Oferujemy kompleksowe wsparcie - od projektowania wnętrz po generalne wykonawstwo. Twoje zadowolenie i komfort są dla nas najważniejsze, dlatego poszukujemy wyjątkowych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania.

Nasze produkty


Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zanurzyć się w świecie wyjątkowych mebli, które odmienią Twój dom i codzienność. Odkryj sofy, fotele i funkcjonalne systemy do sypialni, które łączą w sobie design, komfort i wysoką jakość wykonania.

Kontakt do nas


Forma plus Funkcja 3

Adres

67-100 Nowa Sól

ul. Inżynierska 8

Telefon

48509548007; 9730014108

Email

info@formaplusfunkcja.pl

WWW

Polecamy artykuł


Klucz do sukcesu: urządzanie biura w domu

Meble wypoczynkowe

Klucz do sukcesu: urządzanie biura w domu.

Jak stworzyć funkcjonalne i stylowe miejsce do pracy.
Czytaj całość