A. Andrzejewski


Pasja i tradycja w tworzeniu mebli kuchennych spotykają nowoczesne rozwiązania technologiczne. Twój dom zasługuje na kuchnię z charakterem od A. Andrzejewski.

O firmie


A. Andrzejewski 2

Nasze zaangażowanie w projektowanie mebli kuchennych sięga 2008 roku, od kiedy to nasi klienci delektują się niepowtarzalnymi i funkcjonalnymi przestrzeniami. W Gdańsku kreujemy przestrzenie kulinarne, które inspirują i przynoszą radość z gotowania. Nasz proces twórczy zaczyna się rozmową, gdzie każde Twoje oczekiwanie jest przemyślane i uwzględnione. Wcielamy się w rolę partnera w kreowaniu przestrzeni, bo przecież każda kuchnia ma swoją historię. Z dumą nosimy tytuł rzemieślników i artystów, bowiem każdy projekt to dla nas dzieło sztuki. Oferujemy współpracę z branży wnętrzarskiej – razem możemy stworzyć jeszcze więcej niezapomnianych miejsc.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.gdanskikuchnie.pl, gdzie znajdziesz bogatą galerię naszych realizacji. Odkryj kuchnię, która będzie uczestnikiem Twoich codziennych rytuałów i zamień przestrzeń w prawdziwe serce domu.

Kontakt do nas


A. Andrzejewski 3

Adres

80-391 Gdańsk

Kołobrzeska 48A

Telefon

500600079

Email

adam@aredo.pl

WWW

Polecamy artykuł


Funkcjonalne kuchnie - sekret komfortowego gotowania

Meble kuchenne

Funkcjonalne kuchnie - sekret komfortowego gotowania.

Jak zaaranżować przestrzeń, by była zarówno praktyczna, jak i stylowa.
Czytaj całość