Haste Garden


Twój ogród może być synonimem luksusu i komfortu. Poznaj ekskluzywne meble ogrodowe od Hastegarden - elegancja i jakość bez kompromisów.

O firmie


Z ponad 45-letnim doświadczeniem, Haste Garden to synonim niezawodności i stylu w świecie mebli ogrodowych. Nasza oferta, skierowana do Klientów z całego kraju, zawiera wyłącznie produkty wysokogatunkowe i nowoczesne. Zaspokajamy nawet najbardziej wyrafinowane gusta, dostarczając meble, które pięknie komponują się z każdą przestrzenią. Bez względu na lokalizację, od Warszawy po Gdańsk, nasza obsługa klienta jest zawsze gotowa udzielić profesjonalnych porad. Wysyłamy produkty bez względu na ich rozmiary, gwarantując szybką i bezproblemową dostawę. Nasze meble znajdą swoje miejsce nie tylko w prywatnych ogrodach, ale również w przestrzeniach komercyjnych, takich jak hotele czy restauracje. Bogate, zdobywane od 1979 roku doświadczenie sprawia, że coroczna kolekcja mebli z trwałego drewna akacjowego jest odpowiedzią na najbardziej aktualne tendencje stylistyczne.

Nasze produkty


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i odkrycia kolekcji, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Pozwól sobie na odrobinę luksusu w zaciszu własnego ogrodu, sprawdź nasze meble, które uczynią każdy moment na świeżym powietrzu wyjątkowym.

Kontakt do nas


Adres

50-020 Wrocław

ul. Piłsudskiego 74 lokal 320

Telefon

48 782 793 457

Email

sklep@hastegarden.com

WWW

Polecamy artykuł


Ekskluzywne meble ogrodowe - Twoja oaza stylu

Ogród

Ekskluzywne meble ogrodowe - Twoja oaza stylu.

Jak wybrać meble do ogrodu, które zachwycą każdego?
Czytaj całość