HauseMania


Rozsmakuj się w elegancji prostej linii i odprężających barwach, które niesie ze sobą skandynawski design. HauseMania to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością.

O firmie


HauseMania 2

Nasza pasja do skandynawskiego wzornictwa stała się fundamentem HauseManii. W przestrzeni naszego sklepu króluje prostota i funkcjonalność mebli i dodatków z Szwecji oraz Danii. Nie ignorujemy jednak globalnych trendów – nasze półki zdobią także starannie wyselekcjonowane, minimalistyczne akcenty z Indii i Dalekiego Wschodu. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Wam produkty, które są dziełem polskich artystów i rzemieślników, w tym wyjątkowe szkła z polskich hut. Wierzymy, że surowy, industrialny charakter naszych wnętrz odda ducha HauseManii. Zapraszamy Was do odkrycia naszej kolekcji, która jest odzwierciedleniem naszej miłości do dobrego designu.

Nasze produkty


Przekonajcie się, jak wyjątkowe mogą być Wasze przestrzenie z naszymi produktami. Odwiedźcie naszą stronę i dajcie się ponieść estetyce, która łączy różne kultury i tradycje.

Kontakt do nas


HauseMania 3

Adres

61-302 Poznań

ul. Franowo 1

Telefon

602 796 241

Email

hania@hausemania.pl

WWW

Polecamy artykuł


Minimalistyczne dekoracje wnętrz - krótki przewodnik

Dekoracje

Minimalistyczne dekoracje wnętrz - krótki przewodnik.

Jak zaaranżować przestrzeń z klasą.
Czytaj całość