ImexTop


Przeobraź swoje wnętrze z ekskluzywnymi płytkami ceramicznymi od ImexTop! Wyjątkowe wzory i jakość, które przemienią każdą przestrzeń.

O firmie


ImexTop to synonim włoskiej elegancji i klasy w świecie płytek ceramicznych. Jako część Grupy Imola, od 1992 roku dostarczamy Wam produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Nasz salon fabryczny w Gdańsku to miejsce, gdzie każdy projekt znajdzie swój wymarzony materiał. Bogata oferta asortymentowa obejmująca najlepsze marki na rynku to nasz znak rozpoznawczy. Dbamy o to, aby zakupy były dla Was komfortowe i satysfakcjonujące, dlatego też lokalizacja przy głównej arterii Trójmiasta jest dla Waszej wygody. Profesjonalizm i pasja, które wkładamy w selekcję naszych kolekcji, odzwierciedlają się w ponadczasowej trwałości i estetyce naszych produktów.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie pełna gama dostępnych płytek i wyposażenia łazienkowego czeka na odkrycie. Odnajdź inspiracje i materiały, które spełnią Twoje oczekiwania estetyczne i funkcjonalne.

Kontakt do nas


Adres

80-314 Gdańsk

al. Grunwaldzka 303

Telefon

tel. 58 76 82 600 tel. 58 76 82 601

Email

imex@imextop32.com, sklep@imextop32.com

WWW

Polecamy artykuł


Wysokiej jakości płytki ceramiczne - klucz do stylowych wnętrz

Armatura

Wysokiej jakości płytki ceramiczne - klucz do stylowych wnętrz.

Odkryj elegancję i trwałość w każdym calu Twojego domu.
Czytaj całość