Kauposil


Rewolucjonizujemy branżę tworzyw sztucznych z pasją i ekspertyzą. Kauposil to Twój partner w kreowaniu nieograniczonych możliwości z materiałów formierskich.

O firmie


Kauposil 2

Witamy serdecznie w Kauposil – waszym przewodniku po świecie profesjonalnych materiałów do form i odlewów. Od 2005 roku nieprzerwane dostarczamy najwyższej jakości silikony, żywice, oraz masy modelarskie, jesteśmy dumni, że możemy być wyłącznym dystrybutorem renomowanych amerykańskich marek Smooth-On oraz Acrylicone na rynku polskim. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne produkty doskonałe dla twórców, rzemieślników oraz przemysłu, które zawsze spełniają najwyższe standardy. Nasze bogate doświadczenie przekłada się na profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne w realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu. W Kauposil wspieramy innowacyjność i precyzję, dążąc do tego, aby prace z naszymi tworzywami były nie tylko efektywne, ale i inspirujące. Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów i realizacji swoich kreatywnych wizji z wyjątkowymi produktami od Kauposil.

Nasze produkty


Pozwól sobie na twórczą swobodę z materiałami Kauposil, które zapewniają niezrównaną jakość i trwałość. Zapraszamy na naszą stronę, aby odkryć pełną gamę produktów, które zainspirują Twoje kolejne projekty.

Kontakt do nas


Kauposil 3

Adres

41-100 Siemianowice Śląskie

ul. Michałkowicka 47

Telefon

( 48) 660 432 134

Email

info@kauposil.com

WWW

Polecamy artykuł


Odkryj materiały do tworzenia form w aranżacji wnętrz

Materiały budowlane

Odkryj materiały do tworzenia form w aranżacji wnętrz.

Praktyczny przewodnik po materiałach i technikach.
Czytaj całość