Kokofolk


Zanurz się w świat polskiej tradycji wzbogaconej nowoczesnym designem. Kokofolk to więcej niż dekoracje – to opowieść przeniesiona na kunsztowne wyposażenie Twojego domu.

O firmie


Kokofolk 2

Kokofolk to synteza pasji do polskiego dziedzictwa i współczesnego stylu w jednym. Nasze produkty to wyjątkowa fuzja folkloru i nowoczesności, odzwierciedlająca piękno lokalnych tradycji. Tworzymy z myślą o tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań dla swoich wnętrz. Każda nasza pozycja w asortymencie to połączenie wysokiej jakości materiałów i starannego, ręcznego wykonania. Jesteśmy dumni, że możemy przekazać fragment kultury w każdą przestrzeń, odmieniając ją niepowtarzalnym charakterem. Nasza oferta to hołd dla polskiego folkloru, dostosowany do potrzeb nowoczesnych wnętrz.

Nasze produkty


Poczuj magię polskich motywów ludowych w Twoim domu – zapraszamy na stronę Kokofolk, gdzie czekają na Ciebie dekoracje, które opowiadają historie. Odkryj szeroką gamę naszych tekstyliów i akcesoriów, które wniosą warmiński ognik czy kaszubskie nutki do Twojego mieszkania.

Kontakt do nas


Kokofolk 3

Adres

24-220 Niedrzwica Kościelna

ul. Ułańska 7

Telefon

694 415 418

Email

kontakt@kokofolk.pl

WWW

Polecamy artykuł


Folklor we wnętrzach – tradycja w nowoczesnym wydaniu

Dekoracje

Folklor we wnętrzach – tradycja w nowoczesnym wydaniu.

Jak folklor może ożywić Twoje mieszkanie?
Czytaj całość