Kolektyw D2


Twoje wnętrze może stać się przestrzenią marzeń - Kolektyw D2 to klucz do unikalnych projektów. Z nami urzeczywistnisz wizję idealnego domu, oszczędzając czas i środki.

O firmie


Kolektyw D2 2

Zespół Kolektyw D2 składa się z doświadczonych projektantów, którzy pragną tworzyć przestrzenie idealnie odpowiadające potrzebom naszych klientów. Nasze kwalifikacje budowlane i ubezpieczenie OC stanowią o naszym profesjonalizmie i dają Ci poczucie bezpieczeństwa. W naszym bogato wyposażonym biurze stawiamy na wydajność oraz legalność oprogramowania, co przekłada się na najwyższą jakość naszych projektów. Twórczość i funkcjonalność to filary, na których opracowujemy nasze koncepcje wnętrz i architektury. Nasze drogi skrzyżowały się w 2011 roku, co zaowocowało powstaniem pracowni, którą prowadzimy z pasją i zaangażowaniem. Zarówno literatura, jak i kultowe serie filmowe są dla nas źródłem inspiracji i odskocznią od codzienności.

Nasze produkty


Zanurz się w świecie harmonijnych i funkcjonalnych wnętrz dzięki naszym projektom. Odwiedź naszą stronę i daj się zainspirować realizacjami, które odmienią Twoje otoczenie.

Kontakt do nas


Kolektyw D2 3

Adres

80-298 Gdańsk

ul. Elewów 1/21

Telefon

608 310 838

Email

kolektywd2@gmail.com

WWW

Polecamy artykuł


Kompleksowe projekty wnętrz – twój klucz do wymarzonej przestrzeni

Projektanci

Kompleksowe projekty wnętrz – twój klucz do wymarzonej przestrzeni.

Jak stworzyć harmonijną przestrzeń idealnie odpowiadającą twoim potrzebom.
Czytaj całość