Le Pukka


Tworzymy wnętrza z pasją, uwieńczając każdy projekt indywidualnym charakterem. Zapraszamy do odkrycia, jak magia designu ożywa w naszym showroomie na Powiślu.

O firmie


Le Pukka 2

Le Pukka to synonim elegancji i oryginalności, kreujący trendsetterstwo w polskim wystroju wnętrz. Na tym etapie naszej podróży mamy zaszczyt współpracować z ponad pół milionem zadowolonych Klientów, w tym znaczącymi postaciami ze świata kultury i sztuki. W asortymencie znajdziecie Państwo ponad 7000 produktów, starannie wyselekcjonowanych od 90 topowych światowych producentów. Nasze zaangażowanie i miłość do piękna przekłada się na niezliczone udane projekty wnętrzarskie, współtworzone z uznawanymi architektami. Dzięki częstym podróżom na międzynarodowe targi wnętrzarskie, nasza oferta jest zawsze aktualna i pełna świeżych inspiracji. Właścicielka, Katarzyna Kuźma, jest gwarancją, że każda propozycja w Le Pukka to esencja aktualnych trendów i ponadczasowej klasy.

Nasze produkty


Niech każdy element wyposażenia opowiada Waszą osobistą historię. Odwiedźcie naszą stronę internetową i odkryjcie kolekcje, które zachwycają stylem i funkcjonalnością.

Kontakt do nas


Le Pukka 3

Adres

00-382 Warszawa

ul. Solec 58/60

Telefon

602 494 405

Email

marcel.wojcik@lepukka.pl

WWW

Polecamy artykuł


Ponadczasowe nowoczesne meble - elegancja w każdym calu

Meble

Ponadczasowe nowoczesne meble - elegancja w każdym calu.

Jak wybrać meble, które nigdy nie wyjdą z mody?
Czytaj całość