Liwart


Twój ogród może być odzwierciedleniem Twojej osobowości. Zapraszamy do świata unikalnych projektów zielonych, które oddadzą Twój indywidualizm.

O firmie


Liwart 2

Jesteśmy Liwart - miejsce, gdzie niestandardowe rozwiązania spotykają się z Twoimi marzeniami o idealnym ogrodzie. Lidia Zabłocka, nasza pasjonatka przyrody i wykwalifikowana architektka krajobrazu, tworzy przestrzenie odzwierciedlające Twoją unikalność. Wojciech Zabłocki, nasz szczegółowiec, zmienia świat na lepsze, dbając o każdy detal Twojej zielonej oazy. Nasze projekty łączą pasję, wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć miejsca pełne harmonii. Tworzymy ogrody w Polsce i za granicą, dostosowując się do klimatu, potrzeb i marzeń naszych Klientów. Poczuj się jak w domu w środku lasu i pozwól, by Twoje przestrzenie zielone były naturalnym przedłużeniem Twojego wnętrza.

Nasze produkty


Odkryj z nami magię perfekcyjnie zaprojektowanego ogrodu, który będzie Twoją przestrzenią relaksu i inspiracji. Odwiedź naszą stronę, aby zobaczyć, jak możemy przemienić Twój świat w zielony raj.

Kontakt do nas


Liwart 3

Adres

96-321 Żabia Wola

Przyjazna 3

Telefon

500 265 334

Email

liwartbudowa@gmail.com

WWW

Polecamy artykuł


Twórcze projektowanie ogrodu - Twoje zielone miejsce

Ogród

Twórcze projektowanie ogrodu - Twoje zielone miejsce.

Odkryj tajniki tworzenia wymarzonej przestrzeni.
Czytaj całość