Madix


Podnieś styl swojego domu na wyższy poziom z ekskluzywną kolekcją baterii i akcesoriów łazienkowych. MADIX to synonim luksusu, jakości i włoskiego designu, dostępnego teraz również online.

O firmie


Nasza firma, MADIX z Wadowic, to rodzinną tradycję w sprzedaży wyrafinowanych włoskich baterii i akcesoriów łazienkowych pielęgnujemy od 1989 roku. Mieczysław i Elżbieta Madyda, nasz rodzinny duet założycieli, rozpoczęli przygodę w czasach pełnych zmian, przekuwając pasję w profesjonalizm. Z upływem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę, wprowadzając na rynek polski nowinki, które zachwyciły nawet najbardziej wymagających architektów. Nasza obecność w internecie za pośrednictwem sklepu online i mediów społecznościowych otworzyła nowe możliwości dla klientów pragnących luksusowych rozwiązań. Madix to dziś znak rozpoznawalny wśród ekspertów oraz klientów ceniących sobie nie tylko piękno, ale i funkcjonalność naszych produktów.

Nasze produkty


Zapraszamy do odkrycia naszych selektywnie dobranych produktów na madix.com.pl, gdzie estetyka łączy się z innowacją. Nie przegap okazji znalezienia wyjątkowych ofert w zakładce OUTLET, gdzie luxe spotyka się z przystępnymi cenami.

Kontakt do nas


Madix 3

Adres

34-100 Wadowice

Dr. Józefa Putka 9

Telefon

608 630 006

Email

madix@madix.pl

WWW

Polecamy artykuł


Baterie wannowe - klucz do stylowej łazienki

Armatura

Baterie wannowe - klucz do stylowej łazienki.

Jak wybrać idealną baterię do swojej wanny?
Czytaj całość