Mebel Serwis


Tworzymy meble, które wpisują się w Twoje potrzeby i przestrzeń. Z pasją projektujemy i wykonujemy wyposażenie wnętrz na wymiar od 1990 roku.

O firmie


Mebel Serwis 2

Mebel Serwis to rodzinna firma z tradycjami i nowoczesnym podejściem do designu wnętrz. Nasze produkty znajdują się w znaczących miejscach i u prestiżowych klientów, co potwierdza ich najwyższą jakość. Wyposażony w nowoczesne technologie zakład produkcyjny i doświadczone biuro projektowe to gwarancja spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami i pracowniami architektonicznymi, oferując usługi na najwyższym poziomie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, co przekłada się na nasze liczne sukcesy i rosnącą grupę zadowolonych klientów. Zapewniamy kompleksowe usługi od projektu, poprzez produkcję, aż po montaż, dając solidną gwarancję na każdy element wyposażenia.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odkryjesz pełen asortyment mebli, które nadadzą charakter Twojemu wnętrzu. Poznaj nasze kreatywne rozwiązania i przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być Twoje przestrzenie.

Kontakt do nas


Mebel Serwis 3

Adres

04-471 Warszawa

ul. Suflerska 6

Telefon

507 140 273

Email

kontakt@mebelserwis.pl

WWW

Polecamy artykuł


Orginalne meble na zamówienie - kreuj niepowtarzalny styl

Meble

Orginalne meble na zamówienie - kreuj niepowtarzalny styl.

Twoje wnętrze może odzwierciedlać unikalny charakter.
Czytaj całość