Meble Kaczmarczyk


Tworzymy meble, które definiują przestrzeń i podkreślają indywidualność każdego wnętrza. Połączenie tradycyjnego rzemiosła ze świeżym designem to nasza specjalność.

O firmie


Meble Kaczmarczyk to synonim rzetelności i innowacyjności w świecie stolarstwa meblowego. Od 1998 roku kreujemy wyjątkowe przestrzenie za pomocą niestandardowych projektów mebli. Nasza oferta to efekt połączenia wysokiej jakości materiałów, najnowszych technologii i niebanalnych pomysłów. Z dumą reprezentowaliśmy polski design na międzynarodowych targach, konkurując z topowymi markami. Nasza pasja i perfekcjonizm znajdują odzwierciedlenie w każdej realizacji, od indywidualnych zamówień po kompleksowe wyposażenia korporacyjne. Centrala w Krakowie stanowi serce naszej twórczości, z której płynie inspiracja do domów w całej Europie.

Nasze produkty


Zapraszamy do odkrycia naszej bogatej oferty mebli, która z pewnością wzbogaci każdą aranżację wnętrza. Niech nasze unikalne realizacje staną się częścią Twojej przestrzeni – odwiedź naszą stronę i zainspiruj się.

Kontakt do nas


Meble Kaczmarczyk 3

Adres

31-988 Kraków

Andrzeja Stopki 23

Telefon

663318012

Email

romuald.kaczmarczyk@gmail.com

WWW

Polecamy artykuł


Kreatywne projekty kuchni - serce każdego domu

Meble

Kreatywne projekty kuchni - serce każdego domu.

Odkryj unikalne pomysły na kuchnię marzeń.
Czytaj całość