Meble Duo


Tworzymy przestrzenie, w których praca staje się przyjemnością a wypoczynek luksusem. Odkryj mieszankę ergonomii, stylu i nowoczesnego designu z Meble Duo.

O firmie


Nasze imię to 'Meble Duo' - synonim wysokiej jakości mebli i rozwiązań do każdego wnętrza. Z dumą współpracujemy z renomowanymi markami takimi jak Nowy Styl czy Unique, dostarczając produkty, które definiują nowoczesne środowisko pracy i odpoczynku. Bogata oferta foteli, krzeseł i mebli biurowych jest odzwierciedleniem naszego 20-letniego doświadczenia w branży. Nietuzinkowe projekty to nasza specjalność - nasz zespół projektantów podejmie się każdego wyzwania. Realizacje na miarę oczekiwań najbardziej wymagających klientów są naszą codziennością. Dla każdego problemu technicznego znajdziemy rozwiązanie, oferując profesjonalny serwis i doradztwo.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, gdzie zainspirujesz się najnowszymi trendami w meblarstwie. Poznaj naszą starannie wyselekcjonowaną kolekcję, która odmieni oblicze Twojego biura, domu czy przestrzeni komercyjnej.

Kontakt do nas


Adres

20-309 Lublin

ul. Łęczyńska 52

Telefon

81 745 10 20

Email

biuro@mebleduo.com

WWW

Polecamy artykuł


Meble do domowego gabinetu - wybór z klasą

Meble

Meble do domowego gabinetu - wybór z klasą.

Jak urządzić przestrzeń pracy w domowych warunkach.
Czytaj całość