Meble Wiomar


Tworzenie mebli kuchennych na wymiar to nasza specjalność, której oddajemy się z pasją od 2009 roku. Gwarantujemy meble, które sprawią, że pokochasz każdą chwilę spędzoną w kuchni.

O firmie


Meble Wiomar 2

W 'Meble Wiomar' łączymy doświadczenie i kreatywność, by tworzyć meble, które spełniają marzenia o idealnej kuchni. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i traktowany z indywidualnym podejściem, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. W naszym zespole znajdują się wysokiej klasy specjaliści, którzy dbają o to, by każdy detal był perfekcyjny. Zależy nam na tym, aby meble, które produkujemy, były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Jesteśmy dumni z jakości naszych realizacji, które świadczą o naszym zaangażowaniu i dbałości o zadowolenie Klienta. Wiemy, że trwałość i estetyka idą w parze, dlatego wybieramy tylko najlepsze materiały.

Nasze produkty


Odkryj naszą pełną ofertę i znajdź inspirację dla swojej wymarzonej kuchni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie prezentujemy szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Kontakt do nas


Meble Wiomar 3

Adres

83-111 Miłobądz

Zajączkowo 34A

Telefon

735 966 314

Email

faktury@meblewiomar.pl

WWW

Polecamy artykuł


Meble kuchenne

Sekrety projektowania zabudowy kuchennej - porady eksperta.

Jak stworzyć kuchnię marzeń z perfekcyjną zabudową.
Czytaj całość