Meblo-Glass


Tworzymy meble marzeń, które przemieniają każde wnętrze. Od 1993 roku spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

O firmie


meblo-glass 2

Nasza pasja to tworzenie wyjątkowych mebli, które opowiadają historię Twojej przestrzeni. Meblo-Glass to synonim jakości i precyzji, co potwierdza nasze wieloletnie doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę mebli do każdego rodzaju pomieszczeń, od kuchni po biuro. Nasza stolarnia przerodzi Twoje marzenia we wspaniałe realizacje, tworząc meble na indywidualne zamówienie. Profesjonalizm naszego zespołu gwarantuje, że każdy element wyposażenia będzie nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Stawiamy na innowacje, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny i kompetencje naszych pracowników.

Nasze produkty


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz inspiracje do stworzenia wnętrza swoich marzeń. Szeroka paleta produktów i możliwość personalizacji to gwarancja, że w Meblo-Glass znajdziesz to, czego szukasz.

Kontakt do nas


meblo-glass 3

Adres

26-600 Radom

ul. Tartaczna 3/5

Telefon

693-058-158

Email

mebloglass@meblo-glass.com.pl

WWW

Polecamy artykuł


Ścianka RTV - niezbędny element nowoczesnego salonu

Zestawy mebli kuchennych

Ścianka RTV - niezbędny element nowoczesnego salonu.

Jak ścianka RTV wpływa na estetykę i funkcjonalność wnętrza.
Czytaj całość