MICHOR - wanny z drewna


Przeżyj niezwykłe doznania w zaciszu własnej łazienki dzięki naszym drewnianym wannom. Tradycja spotyka się z luksusem w każdym wyjątkowym produkcie.

O firmie


Rok 1975 to początek naszej przygody z drzewem — początki, które kształtowały umiejętności i pasję Józefa Michóra. Po powrocie z Libii w 1991 roku, założył własny zakład stolarski kreując produkty cenione w Europie. W 2014 roku estafetę przejął Ryszard, wprowadzając firmę na rynki światowe i podnosząc jakość na niespotykanym dotąd poziomie. Dzięki dofinansowaniu z UE, nasza oferta wzbogaciła się o ekologiczne, nowoczesne meble łazienkowe. Rozbudowa zakładu i nowy salon firmowy to kroki naprzód w naszej nieustającej misji dostarczania wyjątkowego designu i jakości. Jesteśmy dumni, że nasze drewniane wanny OFURO mogą być częścią Waszego codziennego rytuału relaksu.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odkryjecie pełnię uroku i kunszt wykonania naszych wanien drewnianych. Pozwólcie sobie na dotyk luksusu, który przetrwa pokolenia.

Kontakt do nas


Adres

34-643 Jurków

207

Telefon

782 668 664

Email

info@officemichor.eu

WWW

Polecamy artykuł


Armatura

Wanna z drewna - relaks w naturalnym stylu.

Jak wanna z drewna może zmienić Twoją łazienkę.
Czytaj całość