Mirad Alfa


Wprowadź elegancję i nowoczesność do swojej łazienki z ekskluzywnymi produktami od Mirad Alfa. Wysokiej jakości wyposażenie łazienek bezpośrednio od renomowanych włoskich producentów.

O firmie


Mirad Alfa 2

Poczuj atmosferę luksusu i komfortu dzięki naszemu wyposażeniu łazienek Mirad Alfa. Od 2008 roku oferujemy szeroki wybór armatury i płytek ceramicznych, wzbogacając wnętrza naszych Klientów. Współpracujemy z najlepszymi włoskimi markami, by zapewnić produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości i designu. Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Warszawie, jak również do odkrywania oferty w naszym sklepie internetowym. Nasi doradcy są gotowi, by pomóc Ci wybrać idealne rozwiązania dla Twojej łazienki. Cenimy sobie bezpośredni kontakt, dlatego zawsze jesteśmy dostępni dla Ciebie w naszym sklepie oraz online.

Nasze produkty


Odkryj naszą bogatą ofertę i znajdź inspiracje dla swojej łazienki, przeglądając naszą wyselekcjonowaną kolekcję online. Nie czekaj i pozwól sobie na dotyk wzornictwa, który odmieni Twoje wnętrze – odwiedź naszą stronę już teraz!

Kontakt do nas


Mirad Alfa 3

Adres

M210AB Warszawa

Bartycka 24/26

Telefon

600 901 040

Email

piotr.kowalczyk@miradalfa.pl

WWW

Polecamy artykuł


Włoskie płytki ceramiczne w łazience - synonim luksusu

Armatura

Włoskie płytki ceramiczne w łazience - synonim luksusu.

Jak wprowadzić włoski styl do swojej łazienki.
Czytaj całość