Centrum Ogrodnicze Mir-Garden


Transformuj swój ogród w oazę spokoju z naszym doświadczeniem i różnorodnością roślin. Ponad dwie dekady historii przekładają się na jakość i profesjonalizm.

O firmie


Centrum Ogrodnicze Mir-Garden to prawdziwy raj dla miłośników zieleni, kwitnący na rynku od 1993 roku. Nasi eksperci zajmują się wszystkim, od sprzedaży szkółkarskiej, po kompleksowe usługi projektowania i urządzania terenów zielonych. Nieustannie rozszerzamy przestrzeń naszego centrum, zapewniając coraz bogatszy wybór roślin i akcesoriów ogrodowych. Projektowanie i urządzanie ogrodów to nasza niegasnąca pasja i nieodłączna część oferty. Nasza własna produkcja materiału szkółkarskiego pozwala dostarczać rośliny najwyższej jakości. Inspiracji szukajcie w naszym Ogrodzie Pokazowym, gdzie wzrastają unikatowe gatunki roślin.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i odkrycia pełni asortymentu, który zaspokoi każde ogrodnicze marzenie. Poczuj inspirację, przeglądając galerię naszych wyjątkowych roślin i artykułów ogrodowych.

Kontakt do nas


Centrum Ogrodnicze Mir-Garden 3

Adres

05-180 Pomiechówek

ul. Serocka 140

Telefon

604938385

Email

mirgarden@com.pl

WWW

Polecamy artykuł


Projektowanie ogrodów - Twoja oaza spokoju

Ogród

Projektowanie ogrodów - Twoja oaza spokoju.

Stwórz wymarzony ogród z profesjonalnym projektem.
Czytaj całość