Mykoflor


Poznaj ekologiczne innowacje w ogrodnictwie i upiększaj swoją przestrzeń z Mykoflor. Nasze rozwiązania to prawdziwa rewolucja dla zdrowia roślin i Twojego ogrodu.

O firmie


Mykoflor 2

Zaczęliśmy od skromnej szkółki drzewek owocowych, by przez lata przekształcić naszą pasję w ekspertyzę w roślinach ozdobnych. Współpraca z mikrobiologami zainicjowała produkcję grzybni mikoryzowych, które są naszą dumą. Oferujemy innowacyjne preparaty wspomagające wzrost i zdrowie roślin, opracowane w ścisłej współpracy z naukowcami. Zaufały nam renomowane instytuty i uniwersytety, a nasze prace badawcze nieustannie poszerzają granice ogrodnictwa. Niezależne innowacje, jak nasz nieopatentowany system inokulacji są doceniane na całym świecie, od Gibraltaru po Jałtę. Ciągle rozwijamy nasze spektrum działania, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników zieleni.

Nasze produkty


Odkryj moc mikoryzy i przekonaj się, jak nasze preparaty mogą zmienić oblicze Twojego ogrodu. Zapraszamy na naszą stronę, by zobaczyć, jak nauka spotyka się z naturą.

Kontakt do nas


Mykoflor 3

Adres

24-130 Końskowola

Rudy 84

Telefon

502 236 128

Email

mikoryza@mykoflor.pl

WWW

Polecamy artykuł


Mikoryza w ogrodzie - jak zastosować i dlaczego warto?

Ogród

Mikoryza w ogrodzie - jak zastosować i dlaczego warto?

Korzyści z wykorzystania mikoryzy w Twojej zielonej oazie.
Czytaj całość