MYMINI Dominik Rapior


Samodzielność maluszka i spokój rodzica - nasze produkty to klucz do harmonijnego rozwoju. Bezpieczeństwo i wygoda, które pokochacie od pierwszego użycia.

O firmie


MYMINI Dominik Rapior 2

Jesteśmy doświadczonymi rodzicami, którzy wiedzą, jak istotne w rozwoju dzieci są ich pierwsze samodzielne kroki. Dzielimy się z Wami rozwiązaniami, które umożliwiają bezpieczne i samodzielne stawianie tych kroków. Nasz 12-miesięczny ekspert zaostrza nasze oczekiwania wobec każdego produktu. Tworzymy z myślą o potrzebach naszych i Waszych maluchów, zapewniając im produkty przyciągające wzrok i wspierające rozwój. Wszystko to w pięknych kolorach i z zabawnymi motywami, które rozweselą każdy posiłek. Zapewniamy, że nasze produkty są nie tylko praktyczne, ale i łatwe w czyszczeniu.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i odkrycia pełnej gamy produktów, które ułatwią Waszym dzieciom pierwsze kroki w samodzielności. Pozwólcie, aby Wasze domy wypełniły bezpieczne i radosne produkty, które zostały zatwierdzone uśmiechem naszego małego testera.

Kontakt do nas


MYMINI Dominik Rapior 3

Adres

54-622 Wrocław

Cieślikowskiego 30

Telefon

697767710

Email

biuro@mymini.pl

WWW

Polecamy artykuł


Silikonowe talerzyki dla najmłodszych - praktyczny wybór

Zastawa stołowa i serwowanie

Silikonowe talerzyki dla najmłodszych - praktyczny wybór.

Odkryj zalety silikonowych talerzyków w codziennym użytkowaniu.
Czytaj całość