NG Design


Pasja tworzenia oryginalnych mebli w połączeniu z najwyższą jakością - to nasze znaki rozpoznawcze. Ręcznie wykonane w Polsce, nasze produkty definiują niepowtarzalny styl i charakter.

O firmie


NG Design 2

W NG Design tworzymy meble, które wyróżniają się na rynku dzięki swojemu unikatowemu designowi i nieprzeciętnej jakości. Każdy produkt jest dziełem naszych wykwalifikowanych rzemieślników, którzy dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Naszym głównym celem jest nadawanie przedmiotom unikatowego charakteru, sprawiając, że stają się one nie tylko meblem, ale prawdziwą formą sztuki. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i możliwość dostosowania mebli do osobistych preferencji naszych klientów. Dajemy gwarancję na każdy zakupiony u nas produkt, bo ufamy w jakość naszej pracy. Niezależnie od potrzeb - dom, biuro czy restauracja - nasze meble dodają przestrzeni wyrazu i stylu.

Nasze produkty


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i odkrycia kolekcji mebli, które łączą w sobie innowacyjność i rzemiosło. Pozwól sobie na dotknięcie luksusu dzięki meblom stworzonym z myślą o Twoim wnętrzu.

Kontakt do nas


NG Design 3

Adres

41-404 Mysłowice

ul. Laryska 21

Telefon

511 677 442

Email

kontakt@ngdesign.pl

WWW

Polecamy artykuł


Jak urządzić jadalnię w stylu nowoczesnym - inspiracje i porady

Meble wypoczynkowe

Jak urządzić jadalnię w stylu nowoczesnym - inspiracje i porady.

Odkryj sekrety nowoczesnego designu dla Twojej jadalni.
Czytaj całość