NITUS


Ponad 20 lat doświadczenia i pasji w tworzeniu stolarki - to nas wyróżnia. Zaawansowane technologie i design na miarę Twoich potrzeb.

O firmie


Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości stolarki otworowej. Pełni zaangażowania i wiedzy nieustannie poszerzamy ofertę produktową, odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów. Wśród naszych kluczowych produktów znajdują się: stolarka aluminiowa, przeciwpożarowa i PVC oraz bramy segmentowe garażowe i przemysłowe. Dodatkowo, oferujemy rolety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery, pergole i wygrodzenia. Dysponujemy czterema zakładami produkcyjnymi oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym, co pozwala nam odpowiadać na potrzeby rynku polskiego i międzynarodowego. Cenimy współpracę z firmami, budujemy trwałe relacje z siecią sprzedaży i stale poszukujemy zaangażowanych partnerów handlowych.

Nasze produkty


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na stronie www. Stylowe, solidne i funkcjonalne rozwiązania czekają, by stać się częścią Twojego otoczenia.

Kontakt do nas


Adres

32-860 Czchów

Jurków 304 C

Telefon

14 307 0 300

Email

nitus@nitus.pl

WWW

Polecamy artykuł


Remont i budowa

Nowoczesne rozwiązania stolarki - sekret stylowych wnętrz.

Odkryj innowacje, które odmienią Twoje domowe przestrzenie.
Czytaj całość