"PERSS" A.SAKOWSKA, T.ZYBAŁA SPÓŁKA JAWNA


Przekształć swój dom w oazę piękna i komfortu z tkaninami od Perss. Nasze tkaniny to nie tylko elementy dekoracyjne, ale i wyrazisty akcent Twojego wnętrza.

O firmie


"PERSS" A.SAKOWSKA, T.ZYBAŁA   SPÓŁKA JAWNA 2

Tworzymy perspektywy dla Twojego domu od ponad 30 lat, oferując wysokiej jakości tkaniny i kompleksowe usługi aranżacji. Zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest zmysłowy charakter wnętrz, dlatego proponujemy rozwiązania, które harmonizują z indywidualnym stylem każdego pomieszczenia. Wyznajemy filozofię, że precyzja i doświadczenie mogą wzbogacić każdą przestrzeń. W trosce o najwyższą jakość, każda tkanina w naszej ofercie jest wybierana z uwagą na detale. Dzielimy się z Tobą naszą pasją do tkanin, zapewniając fachowe doradztwo i personalizację projektów. Twoje zadowolenie jes naszą misją, gdy przekształcamy Twoje wnętrza w spełnienie marzeń o pięknie.

Nasze produkty


Odwiedź naszą stronę, aby znaleźć inspiracje i rozwiązania idealnie dopasowane do Twojego wnętrza. Pozwól sobie na to, by tkaniny Perss nadały Twojemu domowi charakteru i niepowtarzalnego stylu.

Kontakt do nas


"PERSS" A.SAKOWSKA, T.ZYBAŁA   SPÓŁKA JAWNA 3

Adres

05-300 Mińsk Mazowiecki

Miodowa 4

Telefon

602 414 454

Email

perss@perss.pl

WWW

Polecamy artykuł


Wybór tkanin do zadaszenia pergoli – twój kącik relaksu

Zasłony i firany

Wybór tkanin do zadaszenia pergoli – twój kącik relaksu.

Jak tkaniny wpływają na funkcjonalność i estetykę pergoli?
Czytaj całość