pro-meble


Wykreuj wnętrze swoich marzeń z meblami na wymiar, które łączą w sobie jakość i design. Pro-Meble to Twoje źródło personalizowanych rozwiązań do każdej przestrzeni.

O firmie


pro-meble 2

W naszym DNA leży pasja do tworzenia mebli, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie dopasowane do indywidualnych preferencji. Od 2012 roku dostarczamy produkty, które odmieniają wnętrza i życie naszych Klientów. Nasz zespół to fundament sukcesu – doświadczeni stolarze i projektanci, gotowi na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy i materiały najwyższej jakości, aby każde zamówienie stało się symbolem doskonałości. Działamy lokalnie z sercem do wnętrz i szczególnym naciskiem na komfort oraz terminowość realizacji. Dzięki temu z każdym meblem na wymiar tworzymy coś więcej niż tylko przedmiot – kreujemy przestrzeń, która inspiruje.

Nasze produkty


Zapraszamy do odkrycia naszej galerii mebli, gdzie innowacja spotyka się z tradycją rzemieślniczą. Wejdź na naszą stronę internetową i pozwól sobie na wnętrze stworzone specjalnie dla Ciebie.

Kontakt do nas


pro-meble 3

Adres

85-048 Bydgoszcz

ul. Kaszubska 8/12

Telefon

501 585 414

Email

kontakt@pro-meble.eu

WWW

Polecamy artykuł


Nietypowe zabudowy meblowe – elegancja w każdym calu

Meble

Nietypowe zabudowy meblowe – elegancja w każdym calu.

Jak nietypowe zabudowy meblowe przemieniają przestrzeń.
Czytaj całość