PROJEKTDECOR.PL SPÓŁKA AKCYJNA


Podaruj swoim przestrzeniom odrobinę magii z PROJEKTDECOR.PL S.A. Twoje wnętrza zasługują na niepowtarzalny charakter i styl, który definiuje Ciebie i Twój dom.

O firmie


PROJEKTDECOR.PL SPÓŁKA AKCYJNA 2

Rozpoczęliśmy naszą przygodę w 1983 roku, wprowadzając urok kwiatów do Waszych przestrzeni. Z biegiem lat, nasza pasja do estetyki przerodziła się w ofertę, która łączy tradycję z nowoczesnością. PROJEKTDECOR.PL S.A. to nie tylko kwiaty, lecz także wyjątkowe ceramiki, meble ogrodowe oraz szereg dodatków. Każdy produkt, który oferujemy, to połączenie jakości, konkurencyjnych cen i designu na miarę światowych trendów. Stawiamy na ciągły rozwój, abyś mógł cieszyć się pięknem, które przekracza oczekiwania. Ponad trzy dekady doświadczenia to gwarancja satysfakcji i produktów, które przemówią do Twojego serca.

Nasze produkty


Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odkryjesz pełnię oferty PROJEKTDECOR.PL S.A. – przestrzeń, gdzie design spotyka się z funkcjonalnością. Zanurkuj w naszym katalogu, pełnym inspiracji dla każdego zakątka Twojego domu i ogrodu.

Kontakt do nas


PROJEKTDECOR.PL SPÓŁKA AKCYJNA 3

Adres

44-200 Rybnik

ul. Brzezińska 48 D

Telefon

tel. 48 32 42 95 021 tel. 48 506 807 044

Email

sklep@rojek.pl

WWW

Polecamy artykuł


Kwietne kompozycje w mieszkaniu – zieleń na co dzień

Dekoracje

Kwietne kompozycje w mieszkaniu – zieleń na co dzień.

Odkryj magię roślinnych aranżacji w swoich czterech kątach.
Czytaj całość