romstyl


Tworzymy meble, które łączą w sobie funkcjonalność i design. Ponad 10 lat doświadczenia w realizacji niepowtarzalnych projektów na terenie Oławy i okolic.

O firmie


romstyl 2

W romstyl tworzymy z pasją meble, które inspirują i funkcjonalnie uzupełniają każde wnętrze. Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu do potrzeb naszych klientów, gwarantując satysfakcję z każdego etapu współpracy. Nasza manufaktura to 10 lat doświadczenia w projektowaniu mebli, które doskonale odpowiadają współczesnym trendom i wymaganiom. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, aby zapewnić komfort i styl nawet w małych przestrzeniach. Każdy projekt traktujemy jako unikatowy, oferując kompleksową usługę od pomiarów po montaż. Dajemy gwarancję na wykonane prace i jesteśmy zawsze gotowi do wprowadzenia poprawek, aby osiągnąć pełne zadowolenie klienta.

Nasze produkty


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www i odkrycia pełnej gamy naszych designerskich mebli. Pozwól sobie na spotkanie z meblami, które w pełni odzwierciedlają Twoje wyjątkowe oczekiwania.

Kontakt do nas


romstyl 3

Adres

55-200 Oława

ul. Zwierzyniec Duży 77

Telefon

• 511 599 881

Email

• roman.rydzon@o2.pl

WWW

Polecamy artykuł


Meble pod skosy - jak urządzić skośne ściany?

Meble

Meble pod skosy - jak urządzić skośne ściany?

Praktyczne wskazówki do aranżacji poddaszy.
Czytaj całość