Ruben Design


Twórz swoje prywatne sanktuarium z produktami Ruben Design. Zapewniamy innowacyjne rozwiązania dla każdego, kto ceni sobie zdrowie i relaks.

O firmie


Ruben Design 2

Najważniejszym produktem firmy Ruben Design jest wanna z hydromasażem a ponadto RUBEN DESIGN zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów oświetlenia do łazienek, salonów kąpielowych i wellness; DREAMTIME / SKY. Firma dystrybuuje także całoroczne spa ogrodowe uznanych europejskich producentów. Cecha charakterystyczną hydromasaży Ruben Design jest układ AUTOMATYCZNEJ DEZYNFEKCJI, 100% efektywny i w przeciwieństwie do oferty innych producentów, zużywający tylko około 25 litrów wody po każdej kąpieli. Gwarantuje czystość i higienę całego sytemu hydromasażu. Strategia firmy jest indywidualne, elastyczne dopasowanie naszych produktów do Państwa potrzeb, dzięki czemu każdy model wanny można zaadaptować do indywidualnych życzeń klienta

Nasze produkty


Odkryj świat relaksu i terapii z naszym ekskluzywnym asortymentem produktów wellness. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zanurzenia się w luksusie, jaki oferują nasze wanny z hydromasażem i kabiny parowe.

Kontakt do nas


Ruben Design 3

Adres

51-501 Wrocław

Swojczycka 21/41

Telefon

71 372 88 16
71 372 88 00
608 387 280
606 496 250

Email

handel@ruben.pl

WWW

Polecamy artykuł


Armatura

Wanna z hydromasażem - niezbędny luksus w Twojej łazience.

Jak wanna z hydromasażem może zmienić Twoje codzienne rytuały.
Czytaj całość