Sanmet Sp. z o o, Sp. k


Szukasz rozwiązań, które wprowadzą innowacyjność i efektywność do Twojego domu czy biznesu? Sanmet to Twój sprawdzony ekspert w branży instalacji przemysłowych.

O firmie


Sanmet Sp. z o o, Sp. k 2

Sanmet jest synonimem niezawodności i jakości w branży instalacyjnej już od 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacyjnych, centralnego ogrzewania i technologii cieplnej. Dzięki solidnemu doświadczeniu i zaangażowaniu, zdobyliśmy zaufanie klientów na całym świecie. Zapewniamy, że każdy projekt realizowany jest z troską o szczegóły i zgodnie z najnowszymi standardami. Dołącz do grona zadowolonych partnerów i wspólnie z nami kształtuj zrównoważoną przyszłość. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby służyć najlepszym wsparciem technicznym i doradztwem.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i odkrycia szerokiej gamy produktów, które uczynią Twoje przestrzenie bardziej funkcjonalnymi i komfortowymi. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, by z powodzeniem zrealizować swoje plany instalacyjne i remontowe.

Kontakt do nas


Sanmet Sp. z o o, Sp. k 3

Adres

18-400 Łomża

Aleja Legionów 56

Telefon

86 218 45 73

Email

biuro@sanmet.pl

WWW

Polecamy artykuł


Nowoczesne systemy ogrzewania - ciepło w Twoim domu

Remont i budowa

Nowoczesne systemy ogrzewania - ciepło w Twoim domu.

Odkryj zalety nowej generacji ogrzewania.
Czytaj całość