Sequoia


Zapraszamy do świata Sequoia, gdzie pasja i tradycja tworzą zieleń marzeń. Odkryj z nami magię roślin, które odmienią każde wnętrze i ogród.

O firmie


Sequoia 2

Tradycja naszego Gospodarstwa Ogrodniczego Sequoia sięga 1874 roku, co czyni nas świadkami ponad stuletniej historii upraw. Rozpoczęliśmy od sadzenia owoców, przechodząc przez bogactwo zielonych pól, aż do majestatycznych szklarni z kwiatami ciętymi. Urok kwiatów balkonowych i piękno drzew oraz krzewów ozdobnych to nasz znak rozpoznawczy od 1995 roku. Nasza oferta, bogata w detale i różnorodność, teraz jest dostępna dla wszystkich w Centrum Ogrodniczym. Zapewniamy, że każda roślina z naszej szkółki to fragment naszej historii, którą pragniemy się z Wami podzielić. Profesjonalizm i miłość do natury to nasze filary, na których osadzona jest każda usługa.

Nasze produkty


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zanurzenia się w niezliczonych odmianach roślin, które przeniosą Was w świat piękna i harmonii. Niech każde zdjęcie zaprezentowane poniżej będzie zapowiedzią przygody, która czeka na Was w naszym Centrum Ogrodniczym.

Kontakt do nas


Sequoia 3

Adres

02-796 Warszawa

Jana Rosoła 19

Telefon

668831681
604 115 598

Email

makarpost@wp.pl

WWW

Polecamy artykuł


Zielona oaza na balkonie - wybieramy rośliny balkonowe

Ogród

Zielona oaza na balkonie - wybieramy rośliny balkonowe.

Jak stworzyć własny kącik natury z roślin balkonowych.
Czytaj całość