Strefa D Danuta Pietrowicz


Tworzenie przestrzeni, które opowiadają Wasze historie – to nasze kreacyjne credo. Poznajcie nasze unikatowe projekty wnętrz, które łączą funkcjonalność z pięknem.

O firmie


Strefa D Danuta Pietrowicz 2

Strefa D to pracownia projektowa z dziesięcioletnim doświadczeniem i wielką pasją do wyjątkowych wnętrz. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie do stworzenia czegoś wyjątkowego, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. W naszych realizacjach odnajdziecie zarówno nowoczesne trendy, jak i klasykę dopasowaną do funkcjonalności przestrzeni. Nasze projekty to nie tylko metody na ożywienie mieszkań i domów, ale też przestrzeni publicznych oraz profesjonalny home-staging. Oferujemy elastyczne usługi projektowania zarówno lokalnie w Słupcy, jak i online dla klientów z każdego zakątka świata. Z nami Wasze wnętrze zyska drugie życie i stanie się miejscem, z którego nie będziecie chcieli wyjść.

Nasze produkty


Czy chcielibyście zobaczyć, jak Wasza przestrzeń może się przekształcić? Zapraszamy na naszą stronę internetową, by odkryć portfolio oraz inspirujące pomysły na aranżacje.

Kontakt do nas


Strefa D Danuta Pietrowicz 3

Adres

62-400 Róża

20C

Telefon

519 345 230

Email

kontakt@strefadpl

WWW

Polecamy artykuł


Home-staging - odkryj magię wystroju wnętrz do sprzedaży

Projektanci

Home-staging - odkryj magię wystroju wnętrz do sprzedaży.

Jak home-staging może zwiększyć wartość Twojego domu.
Czytaj całość