Szklany Świat


Przemień swoje wnętrze w baśniową krainę z unikatowymi dekoracjami od 'Szklany Świat'. Zanurz się w świecie tradycyjnego rzemiosła i wyjątkowych wzorów.

O firmie


W sercu Dolnego Śląska, w Krośnicach, działa nasza Spółdzielnia Socjalna 'Szklany Świat'. Od 2009 roku tworzymy z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na niepowtarzalność naszych produktów. W naszych pracowniach powstają ręcznie wykonane bombki ze szkła, które zachwycają szczegółowością i jakością. Każdy z naszych wyrobów to efekt wieloletniego doświadczenia i artystycznej wizji. Dodatkowo, przez cały rok przyjmujemy wycieczki grupowe oraz osoby indywidualne zainteresowane zwiedzaniem i zapoznaniem się z każdym etapem produkcji naszych wyjątkowych ozdób. U nas znajdziesz idealne dekoracje na każdą okazję - niezależnie od tego, czy szukasz czegoś na święta, czy do ozdoby domu przez cały rok. Gwarantujemy, że nasze produkty wniosą do Twojego domu odrobinę magii i elegancji.

Nasze produkty


Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na stronie www, gdzie każda figurka i dekoracja opowiada własną historię. Nie przegap okazji, aby ożywić swoje wnętrze naszymi kolorowymi i pełnymi charakteru bombkami!

Kontakt do nas


Adres

56-320 Krośnice

ul. Kwiatowa 7

Telefon

71 384 66 19

Email

biuro@szklanyswiat.org

WWW

Polecamy artykuł


Tradycyjne bombki szklane - ponadczasowy blask świąt

Dekoracje

Tradycyjne bombki szklane - ponadczasowy blask świąt.

Jak tradycyjne bombki szklane wniosą ciepło do Twojego domu.
Czytaj całość